Contact informatie
Route Kubus

Art en Leen (Kunstuitleen Flevoland)
Gevestigd in het gebouw De Kubus
Agorabaan 3, 8224 JS Lelystad
tel: 0320-24 69 43

KvK lelystad: 41023739
BTW nr.: 0062.11.227.B.01

Bankrekening:
IBAN: NL67 INGB 0008368071
BIC: INGBNL2A Banknaam: ING Bank N.V.
         t.n.v. Kunstuitleen Flevoland

website: www.artleen.nl
  e-mail: info@artleen.nl

Volg ons op FaceBook Facebook Art en Leen (Kunstuitleen Flevoland)


 
Algemeen contact   info@artleen.nl

 
Reserveren kunstwerk   reserveren@artleen.nl
(vermeld in de mail:
kunstwerknummer, kunstwerknaam en kunstenaarnaam)

 
In/uitschrijven Nieuwsbrief  Reactie formulier

  
Bestuur   bestuur@artleen.nl

  
Financiële Administratie   administratie@artleen.nl

  
Collectie team   collectie@artleen.nl

  
Consignatie team   consignatie@artleen.nl

  
Expositie team   expo@artleen.nl

  
Webmaster   webmaster@artleen.nl

  

2018-01-16 (5219)